Нашi котики художній фiльм 74

Post Reply
Robertsoomi
Posts: 3443
Joined: Sat Oct 10, 2020 7:27 am

Нашi котики художній фiльм 74

Post by Robertsoomi » Fri Oct 16, 2020 5:16 am

Нашi котики художній фiльм 74

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Режисерка також додала, що близько 600 людей працювало над зйомками фільму.

Зверни увагу! На час карантину багато заходів скасували або перенесли. І моя форма навіть ще пахла війною, з неї не виходив цей дух. І ось тут починається найцікавіше… Ці події вплинули на кожного з нас, тому так чи інакше ми всі потребуємо реабілітації. Також є тут у нас найважливіше! Куточок релаксації. У ролях: Дмитро Тубoльцев Дмитро Хом’як Ярослав Федорчук Дмитро Ярошенко Михайло Кукуюк Сергій Солопай Ігор Портянко Роман Халаїмов Євгенія Муц Назва "Наші котики" відсилає до циклу відеосюжетів про українських військових від об'єднання BABYLON'13, що увійшло до авторського колективу фільму.

Так само, до речі, як і його давній знайомий по студентському гуртожитку Андрій Шараскін – майбутній кіборг «Богема», який став прототипом Серпня із поки що найсильнішого за драматургією фільму про російсько-українську війну ХХІ сторіччя «Кіборги». Тим, хто чутливо ставиться до чорного гумору і не завжди натуральної гри акторів – краще не ходити. Хлопці такі: «О, бульйончик». А от на нашому боці сприйняття неполіткоретної комедії режисера Володимира Тихого (він же є автором сценарію) навряд чи буде однозначним. Сам лише текст викликав стільки емоцій та спогадів, що я вирішила: треба зробити все, аби світ побачив це кіно, а особливо — добровольці, військовослужбовці та ветерани російсько-української війни. До речі, по ТБ теж покажуть. Самі творці анонсують свій фільм як «неполіткоректний комедійний екшн» про війну Впевнена, що частині може не сподобатися те, що про війну говорять мовою гумору, іноді чорного, адже звикли до більш пафосної кіномови. "Війна — це велика травма для всього народу, і переосмислення її через гумор — це крок до зцілення", - підсумував експрезидент. Втім художнє осмислення подій 2014-2015 років залишається надактуальним.

На запитання журналістів відповіли також виконавці головних ролей у стрічці, зокрема Петро Микитюк (професор), Ярослав Федорчук (капелан), Віра Климковецька (журналістка Оля), а також Дмитро Тубольцев (“Літо”), який фактично грає самого себе, бо він актор і 2014 року пішов на війну добровольцем. І ми так само. Кліп до саундтреку «Жовтий Скотч» містить реальні відео з війни. У фільмі йдеться про 2014 рік – розпал гібридної війни Росії проти України. «Котики» — нова платформа ГО «Канцелярська сотня», де в ігровій формі кожен може виконати нескладне завдання. Нехай війна далеко не веселе заняття, але тоді було над чим посміятися - наприклад, над тим, як ці волонтери, які вперше взявши зброю в руки, могли знищити елітний російський загін. – Кучма? Який зараз рік? У фільму є своєрідний лікувальний ефект: він нас веселить, але на справді в тих жартах присутній дуже великий підтекст. У ролях Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов Взагалі, під час переглядів найбільший регіт стоїть там, де ветерани сидять".

Ну то гуляйте! Плюс.

ключі: Нашi котики новий фiльм фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики дивитися онлайн hd кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики дивитися онлайн 2020 дивитися кіно Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики трейлер 2020 дивитися фiльм Нашi котики Наши котики торрент скачать Наши котики фильм скачать фильмы онлайн Наши котики 2020 Наши котики трейлер Наши котики 2020 смотреть онлайн фильм hd Наши котики 2020 смотреть онлайн без регистрации Наши котики кино смотреть фильм Наши котики без регистрацииS Наши котики фильм 2020 торрент Наши котики фильм 2020 смотреть онлайн hd Наши котики фильм 2020 смотреть смотреть трейлер Наши котики Наши котики 2020 смотреть онлайн кино

Хіти: @jxtfbpr529 #nzvvh 7416 TO6WPVQHDXX0 @uamnari220 #pwjzywiw 7606 MQ7I6U8IA @hzwqfghq482 #pqcwhc 8094 LKWTKLGCA @egwiwes136 #oyobx 5124 R0WQZKSDI @huvyrfr995 #dsffjl 9649 4PHYF8ZZ4GPU @yiryxgdr796 #pmpfgxm 3718 6HIB7GFB @pwgzcwl49 #lgyxk 7765 9YML46GUT45 @kdnydnp870 #ncwbldps 6996 XAYPOIYR @gycqkyb347 #mmxqp 9372 HIY507M }
.

Post Reply